• Karma dla dużego psa – jakich składników powinna dostarczać?

  • Parametry

Każdy właściciel pragnie dbać o zdrowie swojego pupila. Odpowiednia dieta ma kluczowe znaczenie na każdym etapie rozwoju psa. To właśnie dzięki zbilansowanemu żywieniu zyskuje on energię na codzienne harce. Wysokiej jakości pożywienie dostarcza zwierzętom składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Niestety nie każdy właściciel ma czas, by przygotowywać posiłki samodzielnie. To jednak nie zwalnia go z konieczności zapewnienia czworonogowi diety, która będzie mu służyć. Na rynku znajdziemy tak wiele różnych karm, że nie powinno być problemu z wyborem.

Karma dla ras olbrzymich - postaw na odżywcze składniki

Karma musi być dopasowana do rasy oraz potrzeb zwierzęcia. Karma dla dużego psa będzie miała zupełnie inne właściwości, niż pożywienie dla niewielkich piesków. Przede wszystkim karma dla psa dużego jest skomponowana ze składników uzupełniających zapotrzebowanie kaloryczne czworonoga. Zapotrzebowanie kaloryczne oblicza się za pomocą metabolicznej masy ciała. Producenci często zamieszczają na opakowaniach informacje dotyczące wielkości porcji. Karma dla psów dużych ras powinna zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy oraz mikroelementy, takie jak ryboflawina, selen, potas i kwasy z grupy Omega. W naszym sklepie znajdziesz karmy będące źródłem powyższych wartości odżywczych.

Karma dla psów dużych ras – najwyższa jakość

Dobra karma dla psów dużych ras zawiera wysokiej jakości mięsa, takie jak kaczka, indyk, kurczak czy łosoś. Dzięki temu, że nie ma w niej składników, na które psy często mają uczulenie, jest bezpieczna dla Twojego pupila. Dostępna w naszym sklepie karma dla ras olbrzymich wspomaga odporność i prawidłowy rozwój czworonoga. Duża różnorodność smaków pozwala dopasować produkt, który trafi w gust pupila.

Sprawdź także karmy dla psów z nadwagą.

Karma dla dużych ras stanowi zbilansowany i treściwy posiłek. Powinna zaspokoić apetyt nawet największych łakomczuchów. Została stworzona z myślą o potrzebach rosłych czworonogów, dlatego stanowi optymalną podstawę diety. Jeśli więc potrzebna Ci karma dla psa dużego, zapraszamy do zakupów! Dostępna jest u nas także wysokiej jakości karma dla średnich psów.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny