• Karma dla psa grain free – dlaczego warto ją wybrać?

  • Parametry

Żywienie psa często jest tematem tabu, któremu nie poświęca się uwagi. Zwierzęta karmi się tym, co zostało z obiadu, co niestety nie wpływa dobrze na ich zdrowie. Nawet jeśli piesek uwielbia jedzenie przeznaczone dla ludzi, powinien dostawać pełnowartościową karmę dopasowaną do swoich potrzeb. Miłośnicy psów karmią swoje czworonogi wysokiej jakości pożywieniem, którego nie znajdziemy w pierwszym lepszym sklepie. Znając wymagania psich organizmów, wybierają karmy, które dobrze wpływają na zdrowie oraz kondycję pupilów. Karma dla psa grain free jest jednym z najchętniej kupowanych przez nich produktów. Dlaczego? Ponieważ nie zawiera zbóż. Nie wszystkie pieski tolerują gluten, dlatego spożywanie tradycyjnych marketowych karm może skończyć się problemami żołądkowymi. Jednak, jak wiadomo, zboża są bogatym źródłem węglowodanów, których każdy pies potrzebuje. Na szczęście w karmach dla psa grain free znajdziemy inne składniki zawierające węglowodany, które nie zaszkodzą układowi pokarmowemu zwierzęcia. Mogą to być na przykład bataty.

Grain free – karma dla psa bez zbóż

Na temat grain free, czyli karm dla psa bezzbożowych, znajdziemy wiele opinii. Niektórzy twierdzą, że to tylko moda, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Z kolei inni bardzo chwalą tego typu produkty, wyznając opinię, że zboża są dla psów słabo przyswajalne. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, spraw swojemu pupilowi karmę grain free. Być może zminimalizuje ona dolegliwości pokarmowe lub po prostu zasmakuje psiemu niejadkowi. Karma dla psa grain free powinna być odpowiednia nie tylko dla piesków z różnego rodzaju alergiami pokarmowymi, ale też dla tych, które cierpią na cukrzycę. Jednak przed podaniem konkretnej karmy zawsze trzeba skonsultować się z weterynarzem.

Sprawdź też hipoalergiczne karmy dla psów.

W STAKE znajdziesz karmy dopasowane do różnych potrzeb zwierząt, więc z łatwością wybierzesz najlepszą opcję. Pamiętaj o regularnym podawaniu posiłków zgodnie z zaleceniami producenta. Wtedy Twój pies będzie zdrowy, szczęśliwy i wdzięczny za to, że o niego dbasz.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny