• Przysmaki grain free – smakołyki wolne od zbóż

  • Parametry

Każde zwierzę lubi dostawać smakołyki. Przysmaki najczęściej pełnią funkcję nagrody lub motywatora. Mogą też stanowić urozmaicenie diety. Kochający właściciele widzą, jak dużą przyjemność sprawia ich pupilom pałaszowanie smaczków. Niestety niektóre futrzaki cierpią na alergie pokarmowe lub nie tolerują zbóż. Czy to oznacza, że nie mogą dostawać żadnych przekąsek? Absolutnie nie! Wystarczy podawać im przysmaki grain free.

Przysmaki grain free to pozbawione zbóż smakołyki dla zwierząt. To kompozycja świeżo przygotowanego mięsa i źródło cennych składników odżywczych. Brak zbóż nie wpływa negatywnie na ich walory smakowe, a wręcz przeciwnie – przekąski są smaczniejsze, ponieważ zawierają więcej mięsa. Nasi czworonożni przyjaciele to mięsożercy, dlatego przysmaki grain free będące źródłem białka zwierzęcego powinny przypaść im do gustu. Poza tym psy i koty słabo przyswajają zboża. Spora część futrzaków cierpi na nietolerancję glutenu. Zmiana dotychczasowych przysmaków na grain free powinna więc wyjść na korzyść. Lekkostrawne smakołyki nie będą już zagrażać układowi pokarmowemu Twojego pupila ani powodować niestrawności.

Zobacz także przysmaki dentystyczne dla psa.

Czym wyróżniają się nasze przysmaki grain free?

Przysmaki grain free dostępne w STAKE to nie tylko smaczna przekąska pozbawiona zbóż. To także źródło cennych witamin i minerałów. Smakołyki są naturalne i zawierają wysokiej jakości, świeżo przygotowane i delikatnie gotowane mięso. Nie ma w nich barwników, a zamiast sztucznych konserwantów znajdziemy wyciąg z rozmarynu. Dostarczają takich składników jak selen, ryboflawina czy potas. Są dobre dla zdrowia czworonogów, ale nie można podawać ich w nadmiarze. Mimo obniżonej zawartości tłuszczu, przekąski grain free powinny być uzupełnieniem diety, a nie jej składową częścią. Można wręczać je pupilowi jako nagrodę za dobre zachowanie czy wykonanie sztuczki. Zwierzak na pewno będzie wdzięczny, gdy dostanie ulubioną przekąskę od swojego właściciela. To z kolei sprzyja wytworzeniu się więzi pomiędzy zwierzęciem a jego opiekunem.