• Karma dla fretek – źródło cennych składników odżywczych

  • Parametry

Do prawidłowego funkcjonowania fretki potrzebują odpowiedniej ilości składników odżywczych. Właściciel ma obowiązek zapewnić swojemu pupilowi dostęp do pełnowartościowego pokarmu, który będzie stanowił podstawę diety. Czego potrzebują fretki? Przede wszystkim białka. Wbrew pozorom, te niewielkie stworzonka są drapieżnikami, dlatego powinny codziennie dostawać pokarm będący źródłem białka. Niezbędnym składnikiem w diecie fretki jest również tauryna. Do prawidłowego funkcjonowania zwierzę potrzebuje witamin A i D oraz minerałów, takich jak cynk czy żelazo. Karma dla fretek powinna stanowić główne źródło energii, ale warto też uzupełnić żywienie preparatami witaminowymi czy mięsem. Zimą można podawać tłuste mięsa, zaś latem – drób czy wołowinę. Należy przy tym pamiętać, by nie serwować ich w nadmiarze, ponieważ mogą zaszkodzić. Znacznie lepiej zadbać o zbilansowaną dietę, w której znajdzie się miejsce zarówno na przekąski, jak i pełnowartościowy pokarm.

Fretka – pokarm dopasowany do potrzeb Twojego pupila

Każda karma dla fretek dostępna w STAKE jest dopasowana do potrzeb tych niewielkich drapieżników. Pokarm dla fretek jest skomponowany ze składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zwierzęcia. Dzięki odpowiedniemu żywieniu zwiększamy szansę pupila na długie życie w dobrym zdrowiu. Ponadto granulat dla fretek w kształcie kości jest przystosowany do niewielkich pyszczków i przyjazny dla układu pokarmowego. Karma jest lekkostrawna, a wszystkie jej składniki – łatwo przyswajalne dla organizmu. Jej dużym atutem jest wysokiej jakości skład. Właściciele fretek wiedzą, że zwierzątka te lubią być wybredne. Właśnie dlatego muszą wybierać karmę nie tylko z uwzględnieniem wartości odżywczych, ale i smaku. Karma dla fretek musi zachęcić pupila do jedzenia swoim mięsnym aromatem.

Polecamy także przysmaki dla psów.

Wiesz już, czego potrzebuje Twoja fretka? Postaw na pokarm wysokiej jakości. Kupując w STAKE masz pewność, że Twój pupil otrzymuje pełnoporcjową karmę, która nie zagraża jego zdrowiu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!