• Karma dla kotów sterylizowanych – najwyższa jakość

  • Parametry

Kastracja nie tylko ogranicza problem bezdomności, ale też korzystnie wpływa na zdrowie czworonogów. Jednak po zabiegu gospodarka hormonalna kota bardzo się zmienia. Potrzebuje on nieco innych składników odżywczych, a także maleje jego zapotrzebowanie kaloryczne. Na szczęście właściciele mogą skorzystać z rozwiązań takich jak karma dla kotów sterylizowanych. To zbilansowany pokarm dla zwierząt sterylizowanych lub po kastracji. Dlaczego zmiana dotychczasowego żywienia przyniesie Twojemu pupilowi korzyść? Ponieważ po zabiegu metabolizm zwalnia, a kot nie jest zbyt chętny do zabaw i szybciej się męczy. Z tego powodu kotom po kastracji grozi nadwaga, a nawet otyłość. To z kolei prowadzi do problemów ze stawami, trudności w oddychaniu oraz przedwczesnej śmierci. Możemy temu zapobiec, podając mruczkowi wysokiej jakości karmę dla sterylizowanych kotów. Nowy rodzaj pokarmu należy wprowadzać stopniowo, upewniając się, że karma służy naszemu futrzakowi. Trzeba też wyraźnie organiczyć porcje. Warto kierować się przy tym zaleceniami producenta znajdującymi się na opakowaniu.

Najlepsza karma dla kota po sterylizacji – znajdziesz ją w STAKE!

Karma dla kastrowanych kotów powinna zawierać duże ilości białka przy mniejszej ilości tłuszczy. Dobrze, gdy dostarcza kotu witaminy z grupy B, aminokwasy, minerały i kwasy tłuszczowe omega-3. Cennym składnikiem jest także nierozpuszczalny błonnik, który pomaga w redukcji zakłaczeń. Karma dla kastrowanych kotów musi dostarczać zwierzęciu taurynę – niezbędną substancję w diecie każdego mruczka. Wspomaga ona pracę serca oraz dba o dobry wzrok.

Zobacz także karmy dla kociąt.

Karma dla kastrowanych kotów - zadbaj o zdrowie ulubieńca

Wszystkie wspomniane wyżej składniki zawarliśmy w naszych karmach dla kastrowanych kotów STAKE. Dzięki temu nie musisz się martwić o dietę Twojego ulubieńca. Nasze karmy dla kotów sterylizowanych pozytywnie wpływają na kondycję skóry i sierści, do tego dbają o zdrowie stawów, a także pomagają w redukcji zakłaczeń. Dodatek l-karnityny i obniżona zawartość tłuszczu pozwala kontrolować wagę zwierzęcia i zapobiega tyciu. To, naszym zdaniem, najlepsza karma dla kota po sterylizacji dostępna na rynku.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny